Czym jest mPOS24 i co warto o nim wiedzieć

mPOS24 to aplikacja mobilna, która umożliwia przyjmowanie płatności bez użycia terminala. Twoi klienci mogą zapłacić BLIKIEM, podczas gdy Ty potrzebujesz jedynie telefonu z Androidem – to idealna opcja dla osób prowadzących nowoczesny biznes.

Nowoczesne formy płatności przyciągają klientów!

BLIK to forma płatności dla ludzi nowoczesnych, podążających z duchem czasu. Coraz więcej osób rezygnuje z noszenia przy sobie kart (nawet tych w formie nalepki na telefon), decydując się na płatności jedynie za pośrednictwem telefonu. W końcu po co nosić wiele kart i dokumentów, skoro obecnie wszystkie płatności możemy zrealizować jedynie za pośrednictwem smartfona? I tym samym – po co nosić ciężki terminal, skoro mamy do dyspozycji własny telefon? Dla obydwu odbiorców z pomocą przychodzi mPOS24.

Jak zacząć korzystać z mPOS24?

Pierwszym krokiem jest założenie konta w serwisie Przelewy24. Po zalogowaniu aktywujemy usługę mPOS24 w Panelu Partnera i czekamy, aż serwis prześle nam dane autoryzacyjne niezbędne do logowania w aplikacji. Ostatnim krokiem jest pobranie aplikacji ze sklepu Google Play. Usługa nie generuje dodatkowych kosztów; oznacza to, że możemy korzystać z niej z taką samą pewnością, jak w przypadku klasycznych terminali. Aplikacja mPOS24 jest w pełni bezpieczna i odznacza się takimi samymi certyfikatami, jak Przelewy24.

U kogo aplikacja sprawdzi się najlepiej?

To przede wszystkim świetne rozwiązanie dla osób, które pracują z klientem indywidualnym. Bez względu na to, czy Twoja firma zajmuje się realizowaniem usług kosmetycznych, kulinarnych, transportowych, czy może rękodziełem; płatności w przystępnej formie to podstawa nowoczesnych relacji z klientem. To również ciekawa opcja dla osób, które świadczą usługi poza domem i dużo podróżują. W ostatnich latach bardzo prężnie rozwija się wizaż – a czy jest coś gorszego, niż zbędny balast w postaci terminala w kufrze wizażystki?

Zawsze warto testować nowe rozwiązania, szczególnie, jeśli nic nas nie kosztują. Dla jednych będą chwilową przygodą, dla innych osób staną się niezawodnym rozwiązaniem. Jak będzie z mPOS24 –spróbujesz i Ty?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here