nauka angielskiego online

Myślisz o poprawieniu swojego angielskiego? Oto 9 powodów, dla których nauka języka angielskiego online może być dla Ciebie najlepsza.

Oszczędzaj czas i personalizuj swoje lekcje angielskiego online

1. Ucz się w każdej chwili, gdziekolwiek.

Jesteś prawdopodobnie pracowitą osobą, zajętą, z wieloma obowiązkami. Czy naprawdę masz czas na naukę w szkole? Jeśli uczysz się angielskiego online, możesz wybrać godziny, które pasują do twojego rozkładu zajęć; wieczory, weekendy, poranki lub lunch. To proste – wszystko czego potrzebujesz to komputer i połączenie internetowe.

2. Oszczędzaj czas

Nauka angielskiego online to niesamowita oszczędność czasu. Szczerze mówiąc, nigdy nie mamy wystarczająco dużo czasu w naszym życiu. Pomyśl o chodzeniu do szkoły angielskiego – będziesz stać w korku i musisz znaleźć miejsce parkingowe, ewentualnie czekać na autobus i gnieść się wśród dziesiątek ludzi.

Jeśli weźmiesz lekcje angielskiego w domu lub w pracy przez internet, możesz zaoszczędzić wiele godzin na robienie innych rzeczy, które lubisz!

3. Indywidualne lekcje

Czy chcesz ćwiczyć czasy gramatyczne, wymowę lub umiejętności słuchania na określony temat? Może chcesz poprawić swój angielski by zdać egzamin, ważną rozmowę kwalifikacyjną lub prezentację w pracy. A może po prostu musisz powtórzyć któryś z czasów Perfect? Kiedy uczysz się indywidualnie lub w małych grupach, Twój nauczyciel może dostosować lekcje do Twoich potrzeb i zainteresowań – to wszystko zależy od Ciebie!

To bardzo praktyczne uczyć się angielskiego online, i nie ma znaczenia czy musisz nauczyć się czasu Present Perfect, czy tylko powtórzyć bądź porobić ćwiczenia z jakiegoś innego czasu. Ważne jest, że robisz to sam, online, bez bata.

4. Komfort nauki

Załóż swoją piżamę. Napij się kawy. Zrelaksuj się na kanapie.

Jeśli jesteś w wygodnym miejscu, w domu lub w cichym biurze, nie będziesz miał innych rzeczy, które mogłyby Cię rozpraszać. To oznacza, że możesz wykorzystać całą swoją energię i skupić się na nauce języka angielskiego podczas lekcji czy wykonywaniu ćwiczeń gramatycznych, np z czasów Present Perfect czy jakiegoś prostszego, jak np Present Simple.

5. Natychmiastowa korekta i informacja zwrotna

Wyobraź sobie, że jesteś w klasie angielskiego z dziesięcioma innymi uczniami. Twój nauczyciel może poświęcić Ci uwagę tylko przez 10% czasu, może mniej! Kiedy uczysz się angielskiego online na lekcjach języka angielskiego, strona poświęca 100% uwagi, skrypt natychmiast może skorygować błędy w gramatyce angielskiej i słownictwie. To pomoże Ci znacznie szybciej opanować język angielski.

6. Wszystko o pieniądzach

Szkoły języka angielskiego są drogie, ponieważ muszą płacić za sale lekcyjne, sprzątanie, prąd i cały personel. Prywatni nauczyciele kasują jeszcze więcej, gdy przychodzą do Twojego domu i dostarczają własne materiały papierowe. Możesz zaoszczędzić więcej pieniędzy, ucząc się angielskiego w Internecie, ponieważ szkoły internetowe nie pobierają za to opłat.

7. Wybór, wybory, wybory!

45 minut? 2 godziny dziennie? Trzy razy w tygodniu? Zajęcia indywidualne czy w małych grupach?

Szkoły internetowe są zazwyczaj bardziej elastyczne niż tradycyjne akademie, więc jest wiele innych opcji do wyboru. Stwórz plan nauki, który będzie odpowiadał Twojemu życiu i potrzebom.

Ucz się angielskiego online

Chroń planetę i odkrywaj nowe technologie, gdy uczysz się angielskiego w Internecie

8. Ekscytująca technologia

Co jest ciekawsze: lekcja z tablicą, papierem i podręcznikiem, albo zajęcia z filmami wideo na Youtube’u do nauki języka angielskiego, relacjami z nowości, zdjęciami i podcastami? Nauczyciele online mogą używać na swoich lekcjach o wiele więcej technologii, co czyni je bardziej zabawnymi i motywującymi dla Ciebie. Wykazano, że wykorzystanie technologii do nauki języka angielskiego sprawia, że cały proces uczenia się języka jest znacznie bardziej angażujący i dynamiczny.

Na przykład, kiedy czytasz, możesz nie tylko przenieść nieograniczoną liczbę książek na jedno urządzenie, ale masz również zaletę noszenia w czytniku zintegrowanego słownika, co stanowi ogromną różnicę dla uczniów uczących się języka i konfrontowanych z nowym słownictwem praktycznie w każdym zdaniu.

Podczas pisania przekonasz się, że masz nie tylko dostęp do internetowego tezaurusa i sprawdzania pisowni, ale także do nowych aplikacji, które nawet poprawiają Twoją gramatykę i pomagają Ci pisać znacznie lepiej skonstruowane zdania. Jak tubylca!

9. Przyjazny dla środowiska

Bądź miły dla Ziemi, używając mniej papieru. Mając wszystkie swoje lekcje i materiały na komputerze, nie musisz czuć się winny, że marnujesz papier.

Ponadto, nie jeżdżąc samochodem ani nie zabierając ze sobą transportu do szkoły, zużywasz mniej benzyny i emitujesz mniej gazów cieplarnianych… Zajęcia angielskiego online naprawdę pomagają chronić środowisko!

Tak więc, jest wiele sposobów na naukę języka angielskiego i każdy jest inny. Niezależnie od tego, jaki sposób wybierzesz, najważniejszą rzeczą jest znalezienie nauczyciela i metody, która Ci odpowiada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here