Jakie przejściówki i adaptery potrzebuję do MacBook'a

MacBook to bez wątpienia jeden z najlepszych komputerów dostępnych na rynku. Praca na nim to czysta przyjemność. Aby zapewnić sobie maksymalny komfort użytkowania i korzystać z kilku urządzeń jednocześnie, dobrze jest zainwestować w niezbędne adaptery. Jakie przejściówki i adaptery potrzebuję do MacBook’a?

Dlaczego warto kupić przejściówki i adaptery do MacBook’a?

Decyzja o zakupie MacBook’a nie należy do najłatwiejszych. Niezależnie od tego, który model wybierzemy, musimy liczyć się ze sporym wydatkiem. Poza samym urządzeniem warto dokupić przydatne przejściówki i adaptery. Co prawda, są osoby, które uważają, że Apple powinno to zapewnić. Jednak nie ukrywajmy, kupując sprzęt za kilka tysięcy złotych, dokupienie do niego przejściówek to naprawdę niewielkie koszty. Tego typu dodatki najlepiej potraktować jako część ceny za sprzęt. Tym bardziej że to inwestycja na lata, a nie na miesiąc, kilka miesięcy czy rok.

Zacznijmy od początku. Marka Apple jako pierwsza udostępnia własne adaptery, co stanowi atrakcyjne źródło dochodu. Podczas premiery 12-calowego MacBook’a w laptopie pojawił się tylko jeden port USB-C, który ma starczyć do wszystkiego, co chcemy zrobić. Dla niektórych było to zdziwienie i większość miłośników urządzeń z logo nadgryzionego jabłuszka do dziś zastanawia się, dlaczego gigant z Cupertino nie wyposażył MacBook’a przynajmniej w dwa porty tego typu. W efekcie posiadacze MacBook’a są zmuszeni do zakupu adapterów, które potrzebne są do codziennych zadań.

Jakie przejściówki i adaptery potrzebuję do MacBook’a?

Adaptery przydają się podczas codziennego użytkowania laptopa i nie tylko wtedy, gdy jest on narzędziem pracy. Ich zadaniem jest dostosowanie urządzeń peryferyjnych, które już mamy do tych portów. Jakie przejściówki i adaptery kupić? W pierwszej kolejności ważne jest, aby zwracać uwagę na producentów. Wybierając adaptery, nie chcemy, aby okazało się, że posłużą nam krótko albo wcale. To dodatek, w który warto zainwestować. Nie kupujemy tanich zamienników w nieznanych sklepach. Wybieramy te sklepy, które oferują oryginalny sprzęt od Apple. Dzięki temu mamy pewność, że zakupione przez nas produkty są wysokiej jakości. Po drugie, stawiamy tylko na te przejściówki i adaptery, których rzeczywiście używamy. Nie przepłacajmy za coś, co będzie leżało w szufladzie. Dopasujmy adaptery do naszych potrzeb. Jednym wystarczy tylko port USB, inni potrzebują jeszcze innych,

Jakie przejściówki i adaptery warto kupić?

Zakup przejściówek i adapterów jest niezbędny zarówno, gdy korzystamy z komputera w celach rozrywkowych, jak i korzystamy z niego jako narzędzia pracy. Jakie dodatki kupić? Warto wyposażyć się w przejściówkę ze złącza USB-C na czytnik kart SD, aby móc w prosty i szybki sposób przesyłać zdjęcia i wideo o wysokiej rozdzielczości i to nie tylko do naszego MacBook’a, ale również iPada. Co najważniejsze, dodatek ten działa z kartami SD UHS-II, a także jest wstecznie zgodna z innymi kartami. Do tego nie blokuje sąsiednich portów. Rozważ także zakup przejściówki ze złącza MagSafe na MagSafe 2.

Aby zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy na stronę https://idream.pl/mac/kable-przejsciowki-adaptery.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here