Wózki przemysłowe RA Construction

0
1274

Wózki przemysłowe to elementy wyposażenia, które mają niebagatelny wpływ na poprawę ergonomii konkretnych stanowisk pracy. Rozwiązania oferowane przez RA Construction przekładają się na wzrost efektywności pracy. Wózki przemysłowe ułatwiają transport ciężkich narzędzi. Dzięki nim możesz zorganizować stanowisko pracy w dowolnym miejscu. Dlatego powinieneś przyjrzeć się bliżej możliwości wdrożenia tego typu rozwiązań w swojej firmie.

Czym charakteryzują się wózki przemysłowe RA Construction?

Dużym atutem wózków przemysłowych jest solidna konstrukcja i wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu wózki wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz intensywną eksploatację. Ważnym elementem wózków przemysłowych są stoły robocze. Ich duża powierzchnia pozwala na wygodny transport ciężkich elementów. W ofercie firmy RA Construction znajdują się także wózki kilkukondygnacyjne.

Wszystkie wózki są wyposażone w skrętne kółka, które cechują się niskimi oporami toczenia. Dodatkowym atutem jest wbudowany hamulec, dzięki któremu możliwe jest łatwe zablokowanie wózka w wygodnej pozycji.

O trwałości wózków przemysłowych decydują materiały, z jakich są wykonywane. Wykorzystanie blachy o optymalnej grubości pozwala na intensywną eksploatację. Grubość blachy jest dostosowana do nośności oraz konstrukcji wózka. Przeważnie stosowana jest blacha Z/W 1,5 mm/1 mm. Zewnętrzne powierzchnie półek można także wyłożyć specjalną gumą olejoodporną. Dzięki niej organizacja i składowanie narzędzi jest dużo prostsze.

Na czym polega funkcjonalność wózków przemysłowych?

Zaletą wózków warsztatowych jest stabilna konstrukcja, która pozwala wykonywać nawet precyzyjne prace warsztatowe. Zwróć także uwagę na liniowe zachowanie stabilności nawet do momentu pełnego obciążenia pojedynczych półek lub całego wózka.

Warto podkreślić, że wózki warsztatowe mogą być doposażone w pojemne kuwetki. Mają one formę plastikowych pojemników. Dzięki temu będziesz mógł w łatwy sposób przechowywać drobne przedmioty i różnego rodzaju przybory. Szuflady zamontowane w wózku są wyposażone w pełny wysuw. Niezawodne prowadnice zapewniają płynne działanie. Szuflady mogą być wyposażone w centralny zamek. Ciekawymi dodatkami są kieszenie A4, uniwersalne organizery, roletki, ścianki narzędziowe, ścianki z pojemnikami oraz wieszaki na klucze.

Wartym podkreślenia atutem jest także estetyka wykonania wózków przemysłowych oferowanych przez RA Construction. Precyzja, z jaką zostały dopasowane poszczególne elementy, gwarantuje niezawodne działanie oraz nienaganny wygląd. Możliwość wykończenia elementów jednym z kolorów dostępnych w palecie RAL to sposób na dopasowanie wózka do indywidualnych potrzeb. Konstrukcja oraz funkcjonalność wózka spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

Jeśli chcesz poznać lepiej wózki przemysłowe oferowane przez RA Construction, to koniecznie zajrzyj na stronę raconstruction.pl. Znajdziesz tam pełną specyfikację wózków warsztatowych. Specjaliści zatrudnieni w firmie pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązania dopasowane do możliwości i potrzeb Twojej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here