Ochrona dla Realme 8

0
818

Co kryje w sobie nowy smartfon Realme 8?  Wyświetlacz Super AMOLED z rozdzielczością Full HD+ zagwarantuje ekran w naprawdę żywych barwach. Poczwórny aparat umożliwi wykonywanie świetnych zdjęć. Bateria o pojemności 5000 mAh zapewni dobrą zabawę przez cały dzień na jednym ładowaniu. Do tego możliwość szybkiego ładowania 30W. Obudowa sama w sobie robi świetne wrażenie – warto więc zadbać o to, by jak najdłużej nie pojawiły się na niej żadne rysy itp.

Dobrze by było więc zapoznać się z ofertą etui ochronnych dedykowanych dla Realme 8 i wybrać takie, które spełni nasze oczekiwania. Jest w czym wybierać i bez obaw każdy znajdzie coś dla siebie.

Zacznijmy od nakładek na tył. Zainteresują one tych posiadaczy Realme 8, którzy często korzystają z ekranu dodykowego. Zaletą etui silikonowych jest to, że nie zakrywają wyświetlacza, zabezpieczają one boki i tył. Jeżeli ktoś nie chce zakrywać obudowy może zdecydować się na na przeźroczysty case, smartfon będzie zabezpieczony w praktycznie niewidoczny sposób. Oczywiście do wyboru mamy tutaj o wiele więcej, na przykład ciekawe etui z nadrukiem, brokatowe nakładki i wiele więcej.

case realme8

Jeżeli poszukujecie czegoś, co zapewni Wam bardziej kompleksowej ochrony to pokrowce z klapką będą tutaj w sam raz. Nie tylko zadbają o całkowite zabezpieczenie Realme 8 ale także mogą sprawdzić się jako dodatek do biznesowych stylizacji – szczególnie polecają się tutaj skórzane kabury. Funkcjonalność to podstawa, dlatego też futerały otwierane książkowo mogą nam zastąpić podstawkę czy też pełnić swego rodzaju portfel. Dalej, dostępne są pokrowce z inteligentną klapką, czyli takie, które umożliwiają nam kontrolę przychodzących powiadomień, sprawdzenie godziny itp. bez otwierania klapki. Poza takimi udogodnieniami także pod względem wizualnym można wybrać ciekawe futerały – gładkie, jednokolorowe, brokatowe…

Nie trzeba się także obawiać o podstawowe funkcje telefonu jak robienie zdjęć, czy ładowanie. Każde dedykowane do Realme 8 etui posiada specjalne wycięcia na aparat, złącza systemowe czy przyciski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here