SIP-Trunk

Jesteś właścicielem firmy i chcesz poprawić komunikację z klientami? Cenisz nowoczesne rozwiązania? Teraz możesz skorzystać ze sprawdzonych, a zarazem bardzo efektywnych narzędzi. Poznaj szczegółowe informacje i zapomnij o wszelkich kompromisach. Wsparcie jest na wyciągnięcie ręki.

Czym jest usługa SIP Trunk?

Standardowa telefonia cyfrowa nie zawsze zachwyca i spełnia oczekiwania przedsiębiorców. Właśnie dlatego warto rzucić okiem na alternatywne rozwiązanie, które pozwala na realizację wielu rozmów jednocześnie przy wsparciu wirtualnego kanału. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu protokołu Session Initiation Protocol. Za skorzystaniem ze sprawdzonej usługi SIP Trunk przemawia wiele atutów i zdecydowanie warto im się przyjrzeć. 

Pamiętaj, aby usługę kupić u prawdziwych ekspertów, którzy doskonale znają się na nowoczesnych technologiach i za każdym razem proponują klientom sprawdzone rozwiązania. Właśnie dlatego warto sięgnąć po narzędzia od firmy EasyCall. Pamiętaj, że podczas zakupów możesz liczyć na profesjonalną konsultację i wiele praktycznych porad.

Skalowalność liczby połączeń

Usługa gwarantuje znakomitą skalowalność liczby połączeń, co pozwala na obsługę wielu klientów. To niezwykle istotne dla właścicieli dużych sklepów internetowych i realnie przekłada się na wyniki sprzedażowe. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom od firmy EasyCall możesz bez trudu określić maksymalną liczbę połączeń głosowych, a także nagrywać rozmowy. To proste w obsłudze, a zarazem bardzo skuteczne narzędzie, które idealnie sprawdzi się w każdym poważnym punkcie sprzedaży wysyłkowej i nie tylko. 

Liczy się mobilność

Kolejnym atutem usługi SIP Trunk jest mobilność. Można z niej korzystać z różnych miejsc na świecie, co stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które pracują zdalnie lub po prostu nie mogą być w biurze. Wystarczy dostęp do internetu, aby móc cieszyć się maksymalną wygodą. Jeżeli zależy Ci na funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązaniach, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Korzystaj z zagranicznej numeracji

Usługa pozwoli Ci na ustawienie prezentacji z dowolnym numerem – np. głównym numerem infolinii lub zagranicznym numerem komórkowym. To sprawi, że połączenia z różnych oddziałów zagranicznych odbierzesz w centrali firmy lub w innym wybranym miejscu. To kolejna doskonała wiadomość dla osób, którym szczególnie zależy na wygodzie.

Negocjacja stawek

Eksperci z firmy EasyCall zapewniają możliwość negocjacji stawek połączeń krajowych oraz zagranicznych. To świetna propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą optymalizować koszty, a jednocześnie korzystać ze skutecznych narzędzi. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z doświadczoną obsługą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here