Płytki z cegły - które najbardziej naturalne

Od kilku lat można zaobserwować wzrost zainteresowania niebanalnymi elementami dekoracyjnymi. Jednym z nich jest imitacja cegły, która do złudzenia przypomina naturalny materiał wykorzystywany od wieków.

Stara cegła we wnętrzach to już rzadkość, gdyż nowoczesne budownictwo bardzo się zmieniło. Dziś do budowy wykorzystuje się materiały bardziej funkcjonalne i termoizolacyjne. Jednak w starych kamienicach można jeszcze pod warstwą tynku znaleźć starą, wdzięczną cegłę. Jeśli chcemy uzyskać w pomieszczeniu taki efekt, wystarczy zakupić odpowiednie płytki z cegły, które idealnie imitują budulec. Należy jednak dodać, że efekt finalny zależy od jakości materiału. Aby był zbliżony do naturalnej cegły, płytki powinny być wykonane z odpowiedniego materiału.

Dekoracyjna cegła na ścianę ze sklepu retro-cegly.pl to gwarancja najlepszego wyboru. Dzięki wykorzystaniu do produkcji cegieł pochodzących z rozbiórek historycznych budowli, materiał przypomina starą naturalną cegłę sprzed wieku. Specjalny proces obróki surowca daje efekt finalny zadowalający w 100%. Naturalne pęknięcia, resztki zaprawy czy przebarwienia nadają tylko charakteru i naturalności. Należy dodać, że dla spójnej całości potrzebne są elementy wykończeniowe. Fuga i jej jakość ma również ogromne znaczenie, aby efekt końcowy nie odbiegał od zamierzonego projektu. Płytki, które są w ofercie sklepu to nie tylko element do wykończenia wnętrz, ale również materiał na elewację. Dzięki temu, że jest tak odporny, firma daje 5-letnią gwarancję. Ponadto istnieje możliwość zamówienia autoryzowanego montażu. Daje to pewność najwyższej jakości wykonanej pracy.

Cegła dekoracyjna nadaje się by stworzyć niepowtarzalny charakter i nadać styl pomieszczeniu. Można z powodzeniem łączyć ją ze stylem nowoczesnym, industrialnym czy eklektycznym. Wszechstronność i możliwości jej wykorzystania są ogromne. Nieograniczona fantazja przy odrobinie wysublimowanego stylu pozwala stworzyć niebanalne aranżacje, a pomieszczeniom nadaje oryginalności i charakteru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here