Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach Microsoft?

Microsoft Office, w tym MS Excel, MS Word, MS Power Point i MS Project, wykorzystywany jest zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej. Tak naprawdę znajomość użycia Microsoft jest jednym z podstawowych wymagań pracodawców. Bez względu na to, czy zajmujesz się księgowością, analizą biznesową, marketingiem lub programowaniem, musisz znać programy Microsoft na odpowiednim poziomie.

Prawie każdy z nas ma elementarną wiedzę w tym zakresie. Korzystamy z Excela i Worda na co dzień. Ale głównie ograniczamy się do pisania, zmiany czcionek i formatowania, tworzenia tabeli i kilku podstawowych funkcji. Jednak możemy już problemy z użyciem właściwym formuł do sortowania lub formatowania tabeli itp. Aby podnieść swoje kwalifikacje, zapisz się na Szkolenie Microsoft we Wrocławiu. Zdobędziesz cenną wiedzę  i umiejętności z zakresu narzędzi i funkcji Microsoft. Takie kwalifikacje będą przydatne nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla firm.

Dlaczego warto wybrać szkolenie Microsoft?

W szybko rozwijającym się świecie, w którym technologia stała się podstawą niemal każdej branży, specjalistyczne umiejętności z zakresu obsługi Microsoft Office i innych produktów Microsoft stały się koniecznością. Podstaw możesz nauczyć się w zaciszu swojego domu. Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności koniecznie wybierz Szkolenie Microsoft we Wrocławiu, prowadzone przez certyfikowaną firmę.

Szkolenie Microsoft może przyspieszyć Twoją karierę zawodową. Zaczniesz też efektywnie wypełniać codzienne zadania. Zdobędziesz wiedzę potrzebną do obsługi niemal każdego profesjonalnego oprogramowania biznesowego. Microsoft ma kilka programów, które warto opanować.

Popularnym programem jest Access. Jest to program bazodanowy, służący do skutecznego zarządzania kontaktami i innymi informacjami. Pakiet Office obejmuje również program Excel, służący do tworzenia dostosowanych arkuszy kalkulacyjnych do przechowywania wielu rodzajów danych. Jedną z najczęściej używanych aplikacji na całym świecie jest Microsoft Outlook. Jest to niezawodne narzędzie do zarządzania kontaktami, wiadomościami e-mail, notatkami biurowymi, kalendarzami i wieloma innymi funkcjami. Z kolei PowerPoint pozwala projektować prezentacje. Umożliwia tworzenie pokazów slajdów i materiałów informacyjnym. Dzięki niemu każde seminarium lub spotkanie zakończy się wielkim sukcesem.

Jakie inne szkolenia Microsoft warto wybrać?

Oprócz Aplikacji (Office 365) możesz wybrać jeszcze inne ścieżki szkoleniowe:

  • serwer,
  • komputer stacjonarny,
  • bazy danych,
  • deweloper.

Wybierając ścieżkę “Serwer” możesz zdobyć m.in. umiejętności niezbędne do obsługi systemu Windows Server. Nauczysz się korzystać z sieci, aplikacji i usług internetowych, które są zoptymalizowane dla chmury.

Wybierając ścieżkę “Komputer Stacjonarny” przyswoisz umiejętności w zakresie wdrażania klientów  i zarządzania nimi. Takie umiejętności są niezbędne w niezwykle złożonym środowisku informatycznym.

Dzięki ścieżce “Bazy danych” zdobędziesz umiejętności niezbędne do poradzenia sobie z chmurą i szczegółowym monitorowaniem danych klienta.

Decydując się na ścieżkę “Deweloper”  nauczysz się języka C# i HTML5. Ponadto nauczysz się obsługiwać elastyczną chmurę-Microsoft Azure.

Dlaczego warto autoryzowane centrum szkoleniowe Dagma?

Dzięki uczestnictwie w profesjonalnych kursach możesz odpowiednio się przygotować do egzaminów certyfikacyjnych. Szkolenie Microsoft we Wrocławiu z Acsdagma.pl prowadzone jest na najwyższym poziomie. Jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym Microsoft, dlatego prowadzi autoryzowane szkolenia z zakresu Microsoft zgodnie ze ścieżką wyznaczoną przez producenta. Centrum szkoleniowe Dagma realizuje Vouchery Software Assurance i jest autoryzowanym ośrodkiem egzaminacyjnym Pearson.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here